Canon CRG 056 H - kompatibilní toner, bez čipu (21.000str.)

Značka: VybavKancl
kompatibilní tisková kazeta bez čipu, nutné použití čipu z původní vypsané kazety
Dostupnost Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023
Možnosti doručení
Kód: TCRG056HBK
599 Kč / ks 495 Kč bez DPH
Canon CRG 056 H - kompatibilní toner, bez čipu (21.000str.)
Značka: VybavKancl
crg056h vybavkancl
Akce

Pozor: Pro správnou funkci toneru je zapotřebí přendání čipu vyjmutého z vypsané originální kazety. Bez toho nebude tisk možný! Takto předělaný toner s čipem z původní vypsané originální kazety již nebude zobrazovat informaci o počtu vytištěných stran. Výměna je snadná a potřebné informace s obrazovým návodem jsou součástí balení. Po instalaci nového toneru do tiskárny, bude tiskárna hlásit prázdný toner/toner low a proto je potřeba navolit na tiskárně, že chcete pokračovat v tisku i přes toto hlášení (nejčastěji šipka doprava a tlačítko pokračovat/continue, pak potvrzení OK, postup se může lišit dle modelu tiskárny). Pokud poté tiskárnu nebudete vypínat tlačítkem, nebude již potřeba v budoucnu toto povolení tisku opakovat a můžete tisknout běžným způsobem, jak jste zvyklí. Prověřená kvalita (působíme na trhu již 20 let), dostupnost a cena jsou největší výhody tohoto typu toneru.

Kategorie: náplně Canon
Záruka: 2 roky
Tiskárna: i-Sensys MF, i-Sensys MF540 series, i-Sensys MF542x, i-Sensys MF543x, LBP, LBP325x
? Typ: tonerová kazeta
? Provedení: kompatibilní
Výtěžnost kazety (počet stran): 21000
Barva náplně: černá
Kompatibilní tiskárny: CANON LBP, CANON LBP325x, CANON i-Sensys MF, CANON i-Sensys MF540 series, CANON i-Sensys MF543x, CANON i-Sensys MF542x
Výrobce tiskárny: Canon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která sdružuje kvalitní, cenově výhodné kompatibilní a renovované náplně do tiskáren a další spotřební materiály pro tisk. V nabídce tak pod touto značkou naleznete vesměs 100% nový spotřební materiál, barvy a náplně do tiskáren, tonery a pásky do štítkových tiskáren od renomovaných výrobců z Asie a Číny. Nákup tiskových kazet VybavKancl ocení všichni, kteří chtějí levně a dobře tisknout.