HP W1420A - kompatibilní toner 142A černý, bez čipu

Značka: VybavKancl

kompatibilní toner bez čipu, nutno použít čip z vypsané původní kazety

Dostupnost Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení
Kód: TW1420A
307 Kč –2 % 299 Kč / ks 247 Kč bez DPH
HP W1420A - kompatibilní toner 142A černý, bez čipu
Značka: VybavKancl
hp 142a vybavkancl
Akce Bestseller
307 Kč –2 %

Působíme na trhu již více jak 22 let

Doprava zdarma nad 2000 Kč

Poradenská linka

Statní instituce, školy, příspěvkové organizace mohou nakoupit na fakturu se splatností

Možnost nákupu formou náhradního plnění

Extra slevy a akce

Pozor: Pro správnou funkci toneru je zapotřebí přendání čipu vyjmutého z vypsané originální kazety. Bez toho nebude tisk možný! Takto předělaný toner s čipem z původní vypsané originální kazety již nebude zobrazovat informaci o počtu vytištěných stran. Potřebné informace k výměně s obrazovým návodem jsou součástí balení. Pokud si demontáž a výměnu čipu nechcete nebo nemůžete udělat sami, rádi vám bezplatně čip vyjmeme a nainstalujeme na nový toner, stačí do poznámky k objednávce napsat, že chcete vyměnit čip a zaslat nám vaší vypsanou originální kazetu s čipem.

Po instalaci nového toneru do tiskárny, bude tiskárna zahlásí prázdný toner/toner low a proto je potřeba odsouhlasit tisk s prázdným tonerem a už budete moci normálně tisknout. Pokud tiskárnu nebudete vypínat tlačítkem, nebude potřeba v budoucnu toto povolení tisku opakovat. Toner vyrobený v souladu s požadavky kvalitativní normy ISO9001 a normy managementu životního prostředí ISO14001. Zajímavá cenová úspora, plná kompatibilita, kvalitní tisk a 2 letá záruční doba předurčují tuto náplň do tiskárny pro soukromé i firemní využití. Optimální řešení v případě požadavku na cenovou úsporu při zachování kvality a výtěžnosti. Prověřená kvalita (působíme na trhu již více než 20 let), dostupnost a cena jsou největší výhody tohoto typu toneru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která sdružuje kvalitní, cenově výhodné kompatibilní a renovované náplně do tiskáren a další spotřební materiály pro tisk. V nabídce tak pod touto značkou naleznete vesměs 100% nový spotřební materiál, barvy a náplně do tiskáren, tonery a pásky do štítkových tiskáren od renomovaných výrobců z Asie a Číny. Nákup tiskových kazet VybavKancl ocení všichni, kteří chtějí levně a dobře tisknout.