HP W1420A - kompatibilní toner 142A černý, bez čipu

Značka: VybavKancl

kompatibilní toner bez čipu, nutno použít čip z vypsané původní kazety

Dostupnost Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023
Možnosti doručení
Kód: TW1420A
415 Kč –15 % 353 Kč / ks 292 Kč bez DPH
HP W1420A - kompatibilní toner 142A černý, bez čipu
Značka: VybavKancl
hp 142a vybavkancl
Akce Bestseller
415 Kč –15 %

Pozor: Pro správnou funkci toneru je zapotřebí přendání čipu vyjmutého z vypsané originální kazety. Bez toho nebude tisk možný! Takto předělaný toner s čipem z původní vypsané originální kazety již nebude zobrazovat informaci o počtu vytištěných stran. Potřebné informace k výměně s obrazovým návodem jsou součástí balení. Pokud si demontáž a výměnu čipu nechcete nebo nemůžete udělat sami, rádi vám bezplatně čip vyjmeme a nainstalujeme na nový toner, stačí do poznámky k objednávce napsat, že chcete vyměnit čip a zaslat nám vaší vypsanou originální kazetu s čipem.

Po instalaci nového toneru do tiskárny, bude tiskárna zahlásí prázdný toner/toner low a proto je potřeba odsouhlasit tisk s prázdným tonerem a už budete moci normálně tisknout. Pokud tiskárnu nebudete vypínat tlačítkem, nebude potřeba v budoucnu toto povolení tisku opakovat. Toner vyrobený v souladu s požadavky kvalitativní normy ISO9001 a normy managementu životního prostředí ISO14001. Zajímavá cenová úspora, plná kompatibilita, kvalitní tisk a 2 letá záruční doba předurčují tuto náplň do tiskárny pro soukromé i firemní využití. Optimální řešení v případě požadavku na cenovou úsporu při zachování kvality a výtěžnosti. Prověřená kvalita (působíme na trhu již více než 20 let), dostupnost a cena jsou největší výhody tohoto typu toneru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která sdružuje kvalitní, cenově výhodné kompatibilní a renovované náplně do tiskáren a další spotřební materiály pro tisk. V nabídce tak pod touto značkou naleznete vesměs 100% nový spotřební materiál, barvy a náplně do tiskáren, tonery a pásky do štítkových tiskáren od renomovaných výrobců z Asie a Číny. Nákup tiskových kazet VybavKancl ocení všichni, kteří chtějí levně a dobře tisknout.