Nákup formou náhradního plnění

Náhradní plnění Náhradní plnění | Jaspa s.r.o.

Zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. ukládá zaměstnavateli (včetně státních institucí) s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, přičemž povinný podíl těchto osob na celkovém počtu zaměstnanců je stanoven ve výši 4%.

Za nesplnění této povinnosti je zaměstnavatel povinen odvést do státního rozpočtu za každou osobu se zdravotním postižením, kterou by měl zaměstnávat, ročně 2,5 násobek průměrné mzdy.

V případě, že zaměstnáváte více než 25 zaměstnanců a sami nezaměstnáváte OZP, jste povinni:

  • odvést do státního rozpočtu 2,5násobek průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství za 1.-3. čtvrtletí roku za každého nezaměstnaného zaměstnance se zdravotním postižením
  • nebo odebrat výrobky a služby od společnosti poskytující Náhradní plnění a to za každého jednoho nezaměstnaného zaměstnance se zdravotním postižením ve výši 7-mi násobku průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství za 1.-3. čtvrtletí sledovaného kalendářního roku

Naše partnerská společnost je zaměstnavatelem více jak 50 % osob se změněnou pracovní schopností, a tudíž splňuje podmínku danou zákonem č. 435/2004 Sb. stanovenou poskytovatelům "náhradního plnění". Umožňujeme Vám tak nakoupit nabízené výrobky formou náhradního plnění namísto odvodu do státního rozpočtu. Využijte veškerých zákonných možností, jak ušetřit a navíc podpořit osoby se zdravotním postižením.

Upozornění pro zákazníky požadující nákup formou náhradního plnění:

Požadujete-li započítat Vaši objednávku do náhradního plnění, prosíme kontaktujte nás před odesláním objednávky. Hodnota objednávky dodané formou náhradního plnění musí být minimálně 2500Kč bez DPH (3025Kč s DPH). 

V případě požadavku na dodání zboží formou náhradního plnění je třeba počítat s navýšením ceny o 5% oproti cenám uvedeným na našem eshopu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení